Zalety prasowania parą

Żelazko parowe / generator pary

            Dobre żelazko parowe powinno posiadać niezawodny generator pary. W naszej Firmie wykorzystujemy do pracy system pulsacyjnego uwalniania pary, który zapewnia jej perfekcyjną dystrybucję i, co za tym idzie, idealnie gładkie tkaniny.

            Dzięki odpowiedniej mocy, żelazko może być używane w pionie, co nie wymaga obustronnego prasowania ubrań. Krótki, pulsacyjny rytm, w jakim uwalniana jest para, zapewnia najlepsze rezultaty, a sama para – delikatna i silna zarazem – sprawia, że możemy prasować najwrażliwsze i najdelikatniejsze materiały.

            Warto wiedzieć, że żelazko parowe  posiada aktywną teflonową stopę w celu równomiernego rozprowadzania pary. Jej kształt pozwala dostać się we wszystkie zakamarki, nadaje się do prasowania nawet bardzo delikatnych tkanin.

             Żelazka parowe stosowane w naszej Firmie to przede wszystkim bezpieczny
i efektywny sprzęt, który nie naraża ubrań na przypalanie i gwarantuje precyzyjne wygładzenie każdej zmarszczki i zagięcia.

Manekin prasujący

             W naszej Firmie do pracy wykorzystujemy także manekin prasujący, którym nie tylko prasujemy, ale   jednocześnie suszymy odzież ( np.  koszule, bluzki, żakiety, podkoszulki oraz spodnie, spódnice czy krótkie spodenki ). Wilgotne, bezpośrednio wyjęte z pralki ubrania nakładamy na manekin i napinamy materiał klipsami. Prasowanie polega na przepuszczeniu przez tkaninę strumienia gorącego powietrza, pod wpływem którego włókna tkaniny prostują się. Proces suszenia i prasowania jest bezpieczny i niezwykle efektywny. Nie ma  ryzyka, że tkanina ulegnie wybłyszczeniu, co zdarza się w przypadku użycia tradycyjnego żelazka. Ostatnim etapem suszenia jest nadmuch zimnego powietrza, który służy ochronie przed zagnieceniami.

                   Manekin idealnie nadaje się również do przewietrzenia kurtek, marynarek czy żakietów, które długo trzymaliśmy w szafie. Szybko wysuszy też płaszcze czy kurtki przemoczone na deszczu i zapobiegnie ich zdeformowaniu.

Więcej informacji na temat zalet prasowania parą w dostępnych, już wkrótce, filmach pokazowych, przedstawiających pracę w naszej Firmie.

Kontakt:

Telefon: +48 692 429 427
E-mail: kontakt@prasowanienazawolanie.pl

Godziny otwarcia:

Pn-pt: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

 

czyste koszule

Wyślij zapytanie: